Čas na lásku

8. února 2014 v 21:46
Je jasné, že mým koníčkem nebyla jen škola, ale hlavně čtení knížek a hraní počítače. Většinu času jsem trávila v knihovně. Chodila jsem si tam odpočinout a číst. Pak tam ale začal chodit ON
Byl to kluk, který chodil k nám na školu do osmičky. Strašně se mi líbil už tenkrát, byl to takovej ten typickej frajer a rebel. Vlastně je jím dodnes.
Byla to láska na první pohled. Teda aspoň ten můj. Nějak jsem si to vsugerovala a nemohla se toho zbavit :) Byl to ideální kluk, tedy aspoň tenkrát se mi tak jevil, byl vtipný, pozorný, chytrý a strašně sladký. Budu mu říkat Api, nechci tu nikoho jmenovat. takže Api: užili jsme si spolu spoustu srandy a já se marně snažila ho sbalit. Byla to obrovská láska, z mojí strany a dostávala jsem se z toho dva roky :)
Nejdříve jsme po sobě jen tak házeli očkem, pak jsme se začali bavit a já se zabouchla, no. Postupe času jsem do knihovny chodila už jen kvůli němu, ne kvůli knížkám, jenže pak jsme se nějak přestali bavit a na spoustu let mi zmizel. Kontakt jsem na něho sehnala až vloni a jsme kamarádi :) Přiznala jsem se mu, že se mi líbil. Nijak to nehrotil, jak jsem se bála, že bude a že by se mi kvůli tomu tenkrát vysmál. Možná proto mi tenkrát zmizel. GAME OVER!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama