Její výsost, princezna Nikolka

15. února 2014 v 9:59
Jsou to tři roky, od doby, co jsem poznala tuhle úžasnou holku.
Jsem dodnes vděčná naší společné kamarádce Evě, že nás seznámila, protože v Nikol jsem našla oporu, porozumění, super ségru a tu nejúžasnější nejlepší kamarádku na světě!!
Na začátku jsme se jen zdravily a bavily se hlavně s Evčou, chodily jsme spolu do jídelny a dělaly blbosti jednou mezi záchvaty smíchu mi Nikolka řekla, že jsem blbá, tak jem jí odpověděla, že ona taky, takže budem asi ségry. A tak jsme byly ségry :) Zjistila jsem, že Niky bydlí jen pár ulic odemě, tkže jse spolu mohli trávit spoustu času. Chodily jsme spolu ráno do školy a odpoledne ze školy, říkaly jsme si úplně všechno a byly jsme opravdu jako ségry. Zjistily jsme, že jedna bez druhé si to neumíme představit. Spojují nás společné zážitky a spousty společných zájmů. Vždycky se hrozně nařehtáme, když probíráme filmmové hlášky nebo naše hlášky.
Trochu zlom nastal, když jsem vyšla z devítky. Nikolka je o tři roky mladší, takže jse měly strach, že tím naše přátelství končí a my na sebe nebudeme mít čas. Obě jsme se mýlily. Naše přátelství se tím ještě posílilo a více si vážíme času, kdy můžeme být spolu!
Nikolka je moje číslo jedna a dokud nás smrt nerozděli(:D) bude pro mě tou nejlepší osobou na celém světě.Semtam se mě ptá, co si o ní myslím, tak tady to je:
Je krásná, chytrá, má super smysl pro humor a nakažlivý smích. Je hrozně hodná a přátelská a nikdy by nikoho nenechala ve štychu. Má roztomilý pihatý obličej a strašně jí to vždycky sluší. Její oči jsou hlubší a modřejší než studánky. Má úzasné dlouhé špinávěblond vlasy, na kterých má melír. Je prostě celkově dokonalá! :3
Když potřebuju, obejme mě a podpoří mě. Hrozně mi v létě pomohla, ikdyž jsme se skoro neviděly. Změnila mi život a já jí za to moc děkuju.
Nikolko, jestli tohle budeš někdy číst: Mám tě moc ráda a děkuju za to, že jsi :***
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 my-wonderment my-wonderment | Web | 15. února 2014 v 10:03 | Reagovat

To je super, že máš takovou kamarádku :-) jen tak dál

2 Lili Lili | 16. února 2014 v 8:00 | Reagovat

Jojo :-) Je to moje zlatíčko :3 :)*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama