Vzdušné zámky

20. února 2014 v 20:17
Nejraději ze všeho sním. Jentak zavřu oči a sním. Za víčky si prožívám svojí pohádku, plnou barev, krásy a lidských vlastností, které lze vidět už jen v pohádkách....
Nebo si lehnu na louce na záda a dívám se do mraků a jentak nechávám pracovat svou fantazii. Někdy jsem schopná si z mraků sestavit celý příběh, ale bohužel, než dojdů domů a stihnu si ho napsat, tak ho zapomenu nebo už mi nepřijde tak lehký a kouzelný jako tam venku.
Ale mojí úplně nejoblíbenější činností, je stavění vzdušných zámků. Dokážu si hodiny jen tak do detailů představovat, co bych udělala, kdyby..... Líbí se mi, že jsou moje sny tak barevné, proto, že já sama jsem nejraději černobílá nebo černomodrá. Mám stovky těchto zámků a vím, že bych je všechny mohla mít. Avšak, líbí se mi, že jsou to JEN zámky. Nechci je splnit, není to nic co bych musela udělat, je na nich krásné, že zůstanou jen výplodem mé nepochybně velice bujné fantazie.
Jeden z nich jsem si ale přece splnila, ale ten zmíním, až se zanedlouho vrátím do kmene příběhu, o kterém to vlastně všechno je :))
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama