Vztek

8. února 2014 v 18:50
Když je holka naštvaná, tak většinou mlčí. Když jsem naštvaná já, tak používám spisovnou češtinu.
Ne, že by mě někdo mohl naštvat snadno, to ne, ale prostě mám snadno zkazitelnou náladu.
Když jsem mezi kámoši, tak se usmívám a většinou to bývám já, kdo dělá kašpara. Už jsem si na to zvykla a nevadí mi to. Jakmile jsem sama, snadno se dostanu do depky a pak semnou není k vydržení.
Naštěstí je mojí předností to, že nevydržím být dlouho rozhádaná s lidmi, které mám ráda, takže se většinou s tím dotyčným snažím smířit.
Nejsem hezká, ani vyloženě ošklivá, tedy-aspoň myslím-, jsem prostě normální. Přesto mám ale spoustu kamarádů a když si zamanu, že sbalím nějakého kluka, tak ho dříve nebo později opravdu sbalím. Vlastně sem teď patří, že jsem zadaná. Jsme spolu dva měsíce a dá se říct, že jsem v celku šťastná.
Stejně jako mám kamarády, mám i nepřátele, není jich sice tolik, jsou lidé, kteří mi nesednou, ale snažíme se spolu vyjít a pak jsu ti, které byh nejraději zavraždila, jakmile se objeví blíže než na 100 metrů. Mezi takové například patří moje bývalá spolužačka, se kterou válčím dodnes. Neměly jsme se rády od první třídy, jelikož jsme obě vůdčí a dost ambiciózní osobnosti. Já jsem ale ta hodná, ona se vždycky snažila využít každé příležitosti, kdy by mě mohla ztrapnit. Naštěstí jsem byla vždycky oblíbenější, než ona, takže jsem i přesto, že jsem se nesnažila nijak extra bojovat, vždycky vyhrála.
Tenhle blog bych ráda věnovala svojí minulosti. Bojím se to někomu říct, ani moji rodiče to neví. jsem totiž velice zvláštní dívka a prošla jsem si velkou proměnou, abych byla taková jaká jsem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 fendsterovci fendsterovci | E-mail | Web | 8. února 2014 v 19:09 | Reagovat

Držím palce s blogom :) Je super, len nech sa rozvíja :)

2 Lili Lili | 10. února 2014 v 4:56 | Reagovat

Oooooo :O Děkuji :)*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama