Začátek

8. února 2014 v 19:19
No, asi bych měla začít tam, kde to začalo, ale ne úplně na začátku, protože to by bylo moc na začátku a tolik času nemám.
Takže narodila jsem se na jaře na konci minulého století. Je pravda, že jsem ve věku, kdy by pro mě měl být život o bezstarostnosti, smíchu a užívání. Zatím jsem si toho v životě tedy moc neužila.
Nejlepší bude začít ve školce:
Byla jsem vždycky mimořádně inteligentní dítě a uměla jsem si každého získat. Zásadní vliv na mě měla paní učitelka M.K. Byla můj vzor a je jím někde v hloubi mého vědomí dodnes.
Když jsem byla malá, byla jsem typicky árijské dítě: blond vlasy, protáhlý obličej, modré oči. A byla jsem hezká, moc hezká, což mi vydrželo, až do dvanácti let, kdy jsem znormálněla.
Už jsem zmínila, že jsem byla inteligentní. Na zápisu mě chtěli dát rovnou do druhé třídy, jelikož jsem se naučila číst, psát a počítat už ve školce a uměla jsem dokonce i malou násobilku.
První den v první třídě si nepamatuju. Byl asi skvělý, jelikož jsme se všichni hned skamarádili. Prostě jsme se viděli poprvé a už jsme byli kamarádi.
S učením jsem nikdy neměla problémy, šlo mi brilantně, akorát mi všechno strašně trvalo, díky čemuž se mamka rozhodla nedat mě na gympl, ale nechat mě dochodit základku.
V páté třídě jsem měla naposledy samé jedničky. Pak jsem šla na druhý stupeň a všechno se podělalo, byl to první očistec, kterým jsem si prošla.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama