Říjen 2014

Mám titul z netu, ale pšššt

21. října 2014 v 22:13
Je to asi tak dva týdny, co jsem se trošku zranila, ale jak už jistě víte, jsem nemehlo, takže jsem schopná se zranit i ve spánku. Zkrátka, jsem spadla z postele, ano, skutečně ohromně vtipné, a narazila si zápěstí.
Jelikož mě ráno bolela celá ruka, stáhla jsem si jí siloňákem a hurá do školy. Pár dní na to, jsem šla na chirurgii, jelikož mě zápěstí stále bolelo a natékalo...
Diaznóza? Naražené, zhmožděné, ledovat, vyvyšovat, bla, bla, bla, za týden na kontrolu, nashledanou.
Za týden mě čekala kontrola, jelikož mě zápěstí pořád bolelo, stáhli mi to novým obvazem a dali mi na to nějakou smradlavou, ale prý hodně účinnou mast. A po týdnu na kontrolu na polikliniku, v mém městě, ale jelikož u nás ordinují jen do 12 a já bych nemohla do školy, což by mi hodně uškodilo, domluvili jsme se s doktorkou, že půjdeme na kontrolu na polikliniku v krajském městě.
Na kontrolu jsem šla tedy dnes, a abych tě čtenáři uvedla do situace:
Vstoupila jsem do čekárny, podotýkám, úplně vylidněné čekárny. Čekala jsem asi 3 minuty, kdy vyšla sestra, vzala si odemě lékařské zprávy, KZPku a zalezla, za chvilku mě zavolala dovnitř.
Říká se, že Poliklinika v Karlových Varech stojí doslova za h*vno, ale nečekala jsem, že tak moc.
Vážený "pan chirurg" mě odmítl ošetřit s tím, že mám ve zprávě napsanou kontrolu v našem městě, a že nemá čas na ošetřování pacientů, kteří tam nemají co dělat.
Mimo to, že ve zprávě byla doporučená kontrola u nás nebo na varské poliklinice a byl jsem tam jediná, se pan doktor nespletl. To, že ho nazývám doktorem je skutečná nadsázka, protože pochybuji, že člověk jeho formátu by získal titul jinde, než na internetu.
Během následujících dní podáme na doktora stížnost, a myslím, že si to za rámeček nedá.
Proto všem, co jste od nás z Karlovarska, doporučuji, nechoďte na varskou polikliniku, jelikož tam jsou jen lidé, kteří doktora potkali maximálně ráno v autobuse.
A jak to semnou dopadlo? Kontrolu provedla paní doktorka v nemocninci a mám na tři týdny ortézu.
*Lili