Los

31. prosince 2014 v 21:17
Jako spousta rodin na světě jela i ta naše na velký nákup před koncem roku. V obchodech jsme se zdrželi několik hodin a už to bylo dlouhé. Ovšem, ač jsem byla po nákupech unavená jedno místo jsem si nemohla nechat ujít: trafiku. Nejen, že mi chyběl dech hitorie, jež se často objevuje v časopisech o dějinách, ale měla jsem nutkání polechtat štěstí a koupit si los.
Natěšeně jsem ho setřela a záhy zjistila výhru 40 Káčé. Jelikož ráda riskuji výměna za další dva losy byla jistá. 20 Káčé se na mě zubilo z jednoho z losů. Opět výměna. Jaké bylo moje překvapení, když jsem na posledním losu nevyhrála nic, ale necítila jsem zklamání, naopak spíše radost. Byla to totiž, jak doufám, poslední smůla v tomto roce a také ji v něm nechám a do toho nového roku vstoupím se štěstím.
Drazí čtenáři, přeji vám všem do nového roku co možná nejvíce šťastných dní, zdraví, lásku, peníze, úspěchy a splnění všech vašich snů. Děkuji, že jste mě celý rok podporovali v mé snažení a sledovali moji proměnu a hledání samy sebe. Tak na čtenou v příštím roce vaše Lenka Čalounová (alias Lili Lioc) :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama