Inspirace kachna

28. března 2015 v 13:53 | Lili
Jak mi tak poslední dobou dochází inspirace, ne není to hloupost, prostě dochází, v důsledku strostí, přibývajících povinností a zájmů, pořád častěji přemýšlím co a jak napsat. Už jen málokdy se mi stane, že bych napsala něco naprosto spontánně, aniž bych předtím musela sedět a několik hodin si rozebírat, jestli to bude mít hlavu a patu.
A napadne- li mě něco, náhodou, většiou si udělám poznámku na papír nebo do mobilu, chyba u tohoto systému je ovšem ta, že než dojedu domů a z nápadu vytvořím něco srozumitelného, buď mi uteče pointa nebo mi původní nápad přijde jako banální hloupost...
Ovšem, jediné místo, kde dostanu ten samý nápad třeba 2, 3, 4 dny za sebou, je sprcha.
Vážně, ať to zní jakkoli střeleně, pustí se voda a popustí se i uzda fantazii, najednou mám tisíce nápadů co a jak napsat, aby to mělo alespoň úroveň, která by byla v mém stylu.
Háček to ale má a je nepřekonatelný. Nemám vodotěsný mobil, notebook, ani žádný papír... A to je na tom asi to nejhorší... Vypne se voda a mozek spustí závory k myšlenkám, které mi vyskakovaly v mysli.
Už jsem zkoušela i vzít si s sebou diktafon, ale byla slyšet jen neučitá změť slov a proudící voda.
Takže, dokud nepominou starosti nebo nějaký chytrý IT případně nerd kamarád nevymyslí patent na vodotěsnou elektroniku, budou moje příspěvky přidávány s většími časovými odstupy.
Doufám, že se to do léta spraví a budu vám moci opět nabídnout tvorbu, kterou mají mnozí z vás rádi!
*Lili*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama