Zloději osobnosti

15. března 2015 v 15:44 | Lili
Omlouvám se všem čtenářům, za svou dlouhodobou pasivitu a neaktivitu, ale měla jsem posledních pár týdnů pocit, že paní Múza a Paní inspirace odjely na dovolenou na Bahamy. Naštěstí to teď vypadá, že se vrátily a jsou připraveny mi pomoci vydat ze sebe to nejlepší!!! :) Příjemné čtení!
Asi za největší úspěch v životě, může člověk považovat, pokud najde sám sebe. Jak bychom mohli vědět, co všechno dokážeme, neznáme-li své opravdové možnosti? Ti z nás, kteří se našli, ani netuší, jaké mají štěstí, protože, jak už jsem zmiňovala v dřívějších dobách, ne každý tohoto cíle dosáhne, někteří jedinci vůbec.
Takže, pokud se jednou najdeme, už bychom se neměli ztratit, naše nalezení sama sebe by nám mělo totiž dát jasný cíl, k němuž bude náš život směřovat, ale, a v tomto ohledu hrají roli hlavně ti méně šťastní, existuje něco, co lze nazývat sekyrou na osobnosti, jež vlastní právě oni. Zdá se vám to jako hloupost? Ale vůbec ne, naopak, vzpomeňte si, kolikrát, když se vám něco podařilo, přišel někdo, kdo vše zkritizoval... Jsme doma :)
Pak je na nás, jestli si sekery všimneme čas, nebo si nechápe vzít pevnou půdu pod nohama a octneme se, stejně jako zloděj naší právě nalezené osobnosti-našeho já, na začátku a naše hledání sama sebe, které mohlo mít i několikaleté trvání, začne od začátku.
Je i možnost, že pokud o někom, kdo by mohl být zlodějem osobnosti, víme, pomůžeme mu najít jeho cestu a tím ho vlastně zbavíme i sekery, kterou tak úzkostlivě svírá v rukou a nebojí se jí ohánět... Čím víc z nás, kteří se už našli, pomůže těm "detektivům-zlodějům", tím více šťastných lidí bude a tím menší bude i riziko, že bychom se někdy mohli my sami znovu ztratit. :)
*Lili
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama