Návrat do budoucnosti

29. května 2015 v 0:42 | Lili
Budoucnost... Abych byla upřímná, už jen vyslovení tohoto mě děsí. Že se není čeho bát? Inu, snad ne, ale pocit nejistoty je ubíjejíci, nemyslíte?
Jsem ve věku, kdy se o mojí budoucnosti stále ještě rozhoduje...
Jen je trochu drsné, že je třeba si už teď zvolit to, co budu dělat celý zbytek života. Stále to od nás chce někdo slyšet: Čím chceš jednou být? Půjdeš na vejšku? A nechceš být doktorka?
Prosím, dost, to stačí!!!
Notak, kdo z nás může říct, že ví, co bude za 10 minut, natož pak za pár let. A tyhle otázky myslím ničí všem, co jsou v mém věku nervy.
A pak, trochu mi vadí odsuzování ze strany těch, co už si svůj život zvolili a věty typu: No ty chceš taky furt bejt něco jinýho. nebo Ještě před půl rokem jsi chrěla bejt tohle a tamto a bla bla bla... Akorát zbytečná hromada slov.
Doporučuji a to hlavně rodičům, nekecejte nám do našich rozhodnutí, pokud vás my sami nepožádáme, aspoň se tak vyhnete obviňování, že za neúspěch můžete vy...
Na závěr bych chtěla říct, že i já se stále rozhoduji co budu a je to stále těžší... Jedno ale vím jistě- budu manželkou a maminkou... a budu se snažit být aspoň v tomhle nejlepší...
*Lili*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama