Září 2016

A tak to je

9. září 2016 v 22:13 | Lili
Dnes jsem si během necelé hodiny uvědomila, jak moc jsem bohatá. Špatná minulost nebyla zbytečná, naopak, čím jsem starší, tím víc si uvědomuju, kolik mi každý ten okamžik dal.
Dnes jsem si dala za půl roku už asi šedesátý pulitr Kofoly. Ale tahle chutnala jinak. Za celý můj život jsem ještě neměla tak dobrou Kofolu. Možná, že záleží na tom, s kým ji pijete. Byla sladká, nejsladší a nejlepší. Dnes mi osud dal druhou šanci napravit svoji chybu a rozloučit se s někým na kom mi bude záležet, donec mors nos ex parte- dokud nás smrt nerozdělí. A jedním z pokladů mého bohatství je nejspíš právě ona. Přátelé jsou rodina, kterou si vybíráme. A já si vybrala skvěle, opravdu, byla to životní volba, samoadoptovat si svojí nejlepší kamarádku už při prvním setkání.
Kdysi mi někdo řekl, že když se přátelé na určitou dobu odloučí a pak se setkají, je to, jako by se viděli naposled včera, a tak to opravdu je. Přiznávám, ještě jsem nebyla tak prázdná, jako když jsem si myslela, že mi tenhle můj človíček navždycky zmizel... Nezmizel a nedovolím, aby k tomu kdy došlo.
A ještě jedna věc, která mě napadla tou "dlouhou" minutovou cestou domů, Vaše výsosti, princezno Nikolko:
Útéct od prvního problému na cestě ke splnění snu, to je zbabělost, ale najít si schůdnější cestu, to neznamená utíkat, znamená to chránit sama sebe...
Děkuju ti, za celé ty roky <3

*Lili*