Naboso po skalách

11. listopadu 2017 v 1:16 | Lili
Konečně je ta hnusná podzimní deprese pryč. Stavy melancholie a beznaděje se sbalily a byly odejity, a vrátila se stará dobrá tetička inspirace.
Dnes bych ráda věnovala tyto řádky něčemu, co jsem odsouvala dlouhou dobu do pozadí. Jsou to moje sny. Jak v podzimních stavech člověk na tyto krásné fantazie zapomíná, a jak moc mu to škodí...
Sama nějak nevím, kde začít, ale nejlepší by nejspíš bylo, věnovat se snům, kterých mohu dosáhnout. Jeden z nich je to, že se stanu spisovatelkou.
Vždycky jsem si to přála, a je vlastně hloupost s myslet, že na to nemám. Mám kolem sebe lidi, kteří mi konekrétně v tomhle opravdu fandí, a vždycky fandili. Jasně, po světě běhá spousta nadaných lidí, ale také spousta jich prorazí, tak proč ne já?
Dalším takovým mým snem, je koupit si knihovnu: masivní, dřevěnou a obrovskou knihovnu, kam se mi při troše štěstí podaří dát všechny knižní poklady, které plánuji v budoucnu nashromáždit.
A teď je tu láska. Proč se tomuto citu bránit a bát se zklamání... Život si člověk nesmí nechat zkazit jedním idiotem, který mu ublížil. Vždycky jsem snila o hrdinovi z červené knihovny, a jednou ho budu mít. Někoho, kdo si mě bude vážit, a koho si budu moct vážit já. Někoho, do koho se při každém pohledu znova a znova zamiluju. Někoho, kdo mi jednou zatlačí oči a na hrob donese bílou růži.
Konečně, jsou tu i ty nesplnitelné sny, jako to, že se vrátím strojem času, a nedovolím si uděla pár životních kravin. Nebo to, že jednou budu pít elixír mládí a žít věčně, nebo to, že si budu jezdit na svém vznášedle směr práce.
I když vlastně, kdo ví, vždyť vše, co s člověk dovede představit, se může uskutečnit. A já ty své sny uskutečním, i kdybych měla šplhat naboso po skalách!
*Lili*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 11. listopadu 2017 v 8:51 | Reagovat

Když to opravdu budeš chtít, dosáhneš toho, držím palce! ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama